Награђени књигољупци

У четвртак 23. јануара уз пригодан програм додељене су традиционалне награде за најактивније чланове библиотеке у 2019. години. Награђени су добили диплому, пригодне књиге и бесплатну годишњу чланарину.

У узрасту предшколаца најактивнији су били Стефан Ивановић из Осечине, Лука Ненадовић из Пецке и Лазар Ивановић из Пецке.

Код основаца признања су припала, Јани Ивановић - Осечина, Урошу Матићу - Осечина, Јелени Ненадовић - Пецка, Андријани Митровић - Осечина, Наталији Јанковић - Пецка и Дуњи Дамњановић из Пецке.

Док су код средњошколаца награђени , Живорад Лукић из Осечине, Татјана Јанковић из Братачића и Ивана Алексић - Белотић.

Код одраслих чланова библиотеке најактивнији су били, Бисерка Милосављевић из Осечине, Бранкица Лукић - Осечина, душанка Топаловић - Пецка и Драгица Рувидић из Пецке.

Програм су употпунили ученица школе клавира Николина Малешевић , као и ученици школе Рок гитаре на челу са професором Јовицом Ивановићем.