Позив за маме и бебе

Како би и ове године одржали традицију поводом програма ПРВИ ПУТ У БИБЛИОТЕЦИ Библиотека ће, у складу са ситуацијом изазваном пандемијом Covid-19, програм одржати онлајн на фејсбук страници Библиотека Осечина у четвртак, 5. новембра у 14 сати.

Програм обухвата предавање педијатра Босиљке Алексић на тему актуелних респираторних инфекција и представљање учесника.

Библиотека позива све заинтересоване маме, које имају бебе старости до 24 месеца да се пријаве за онлајн програм под називом „ Први пут у Библиотеци “ до петка 30. октобра путем поруке на FB страницу Библиотека Осечина.

Пријава треба да садржи: име и презиме маме и бебе, бебину старост, место становања, контакт телефон, заједничку фотографију маме и бебе.

Увек је време за бебе, али сад је управо Ваше време!