Премијера комада "ОД БЕБЕ ДО СЕБЕ"

Програмску 2018. годину Народна библиотека Осечина започела је представљањем рада Школа глуме.
Ученици школе глуме, која при Библиотеци постоји пету годину за редом у четвртак, 11. јануара  на даскама које живот значе су извели комад „Од бебе до себе“, а по тексту дечјег писца Тода Николетића.

Публика је имала прилику  да погледа  причу о одрастању до пубертета и спозаје шта је љубав, а од почетка до краја нису престајали аплаузи. Публика је била укључена у представу. Млади глумци аматери били су на професионалном нивоу, а у представи су играли: Сања Николић, Драгана Јовановић, Верица Радовановић, Лазар Васиљевић, Михаило Томић, Ирена Берчек и Јаков Јаковљевић. У улози учитљице појавила се Јелица Зељић; режија, наратор и музички уредник Ана Васиљевић, а тон мајстор  и мајстор сцене Бранко Петровић.