Поезијом обележен Дан жена

У четвртак 7. марта приредили смо нашим дамама чајанку под називом `Стиховима у сусрет 8. март`. Својим садржајем, то је био потпуно другачији програм од класичних књижевних вечери. Свака дама на улазу у Библиотеку добила је свитак у коме се налазила поезија наших завичајних песника као што су : Љубинка Стевановић, Вукашин - Вуле Недић, Јелена Брадоњић, Милан Ивановић; као и од наших истакнутих песника: Дучића, Шантића, Десанке Максимовић...

Уз чај, ванилице, поезију, звуке клавира и гитаре, активно учешће наших дама у читању поезије, вече је одисало пријатном атмосфером.У програму су учествовали: професор Драгица Пуљезевић, Сања Николић - клавир, Ксенија Поповић - солиста и Сања Симић - гитара, као и Сањине другарице солисти.
Нашим дамама смо даривали и бесплатну чланарину поводом 8. марта, а запослене библиотекарке су добиле поклоне од креативних другара из Пецке и креативних другара учитељице Бранке Степановић.
Хвала драге даме и драга дечице
!