БИБЛИОТЕЧКА ЧАРОЛИЈА НА ТРГУ „ЧЛАН САМ БИБЛИОТЕКЕ, ПА ШТА„

јун 4, 2021

Трећег јуна библиотека је повела акцију учлањавања наших суграђана у циљу промоције књиге, библиотеке и читања. Суграђани су имали прилику да се учлане и добију на поклон књигу из наше издавачке делатности по жељи. Чланство у библиотеци је идеална прилика за слободу идеја, слободу комуникације, образовање, забаву, безбедно место и приступ информацијама.

За саму библиотеку од пресудног значаја је створити инспиративне просторе у којима људи могу комуницирати једни са другима и са задовољством позајмљивати књиге и остали библиотечки материјал. Наша библиотека има све чари инелигентног шарма са очуваним старим духом.

Са надом да ће се ова акција наставити, захваљујемо се свим суграђанима на доласку, учлањавањем у Народну библиотеку Осечина, показали су колико грађани посвећују пажњу интелектуалном развоју и читању књига, јер једно на овај начин можемо сачувати културни идентитет једног народа.

Фотографије са акције можете погледати на страници: Библиотека Осечина