ЧЛАН САМ БИБЛИОТЕКЕ, ПА ШТА! „КЊИГОШЕТАЛИЦА у посети градском тргу„

мај 31, 2021

„КЊИГОШЕТАЛИЦА у посети градском тргу„

За саму библиотеку од пресудног значаја је створити инспиративне просторе у којима људи могу комуницирати једни са другима и са задовољством позајмљивати књиге и остали библиотечки материјал. Наша библиотека има све чари интелигентног шарма са очуваним старим духом.

У КЊИГОШЕТАЛИЦИ можете наћи занимњиве књиге, направити лепу фотографију – успомену.

ТРЕЋЕГ ЈУНА од 8 сати до 11 сати библиотека ће повести акцију учлањења наших грађана  у циљу промоције књиге, библиотеке и читања. Cви који реше да се учлане тај дан добиће на поклон књигу из наше издавачке делатности. Чланство у библиотеку  је идеална прилика за слободу идеја, слободу комуникације, образовања, забаву, безбедно место и приступ информацијама.

Поклоните чланарину драгим особама и измамите њихов осмех.