НАРОДНА БИБЛИОТЕКА ОСЕЧИНА НА НОВОСАДСКОМ САЈМУ

мар 17, 2023

Сајам књига у Новом Саду одржан је од 7. до 13. марта 2023. године. Манифестација је окупила излагаче из области књижевности, медије, издаваче из Србије и Региона, издаваче са делима на језицима националних заједница…

Љубазношћу директора Градске библиотеке у Новом Саду, господина Александра Јокановићa, Народна библиотека Осечина је добила прилику да представи део своје издавачке делатности на Сајму књига, у оквиру штанда поменуте библиотеке.

Запослене из Народне библиотеке Осечина присуствовале су 7. марта Форуму под називом „Статус и положај запослених у јавним библиотекама Србије“, одржан је у оквиру Сајма књига на традиционалним данима библиотеке и библиотекара. Разматрало се о положају запослених у библиотечкој струци.

Поред предавања и научно стручне конференције , одржане су и дигиталне радионице.